Дієта на фруктах та овочах - розвантажувальне меню на тиждень від CrazyBox
Дієта на фруктах та овочах - розвантажувальне меню на тиждень від CrazyBox
Фрукти - невід'ємна частина здорового та збалансованого харчування. Вживання достатньої кількості фруктів має позитивні ефекти для організму, у тому числі, сприяє зниженню ваги. Дійсно, крім красивого кольору та унікального смаку, вони складаються з багатьох важливих для організму елементів.
Вживання фруктів необхідно для вгамування голоду, забезпечення організму клітковиною, балансу рівня холестерину в крові. Багато видів фруктів є низькокалорійними, що особливо корисно для тих, хто стежить за вагою, рівнем цукру в крові та підбирає продукти за глікемічним індексом. Невеликий вміст цукру, натуральне походження, корисні елементи роблять фрукти корисним, дієтичним перекушуванням для будь-кого.
Ефективна фруктова дієта
Фруктові дієти для швидкого схуднення можуть бути засновані на монопринципі, коли в основу раціону включені страви з одного фрукта або комплексні. В останньому випадку до раціону включаються продукти, що містять інший набір мікро- і макроелементів, наприклад, риба, морепродукти, овочі, крупи, рослинний білок. Або поєднують тільки фрукти та овочі - це приклад ефективної, розвантажувальної дієти, яка зібрала безліч позитивних відгуків.
Для підвищення ефективності перед початком дієти слід проконсультуватися з фахівцем. Щоб зробити необхідні аналізи та виявити, які елементи та вітаміни необхідно організму, які містяться в продуктах харчування. Виходячи з цих показників складається рекомендація щодо харчування та меню.Якщо немає потреби в кардинальних змінах харчових звичок зі спеціалістом, спробуйте самостійно підібрати раціон для дієти на овочах та фруктах. Для цього звертайте увагу на вміст цукру, вітамінів у фруктах та овочах. Крім того, важливу роль відіграє якість продуктів. В онлайн-магазині Сrazybox можна замовити свіжі, екзотичні фрукти, ягоди, сухофрукти з доставкою по всій Україні.
У чому переваги дієти на фруктах
У свіжих фруктів та овочів є одна головна особливість - вони є повністю натуральними, необробленими. Це говорить про те, що більшість поживних мікро- і макроелементів міститься всередині плода і готова до засвоєння. Одна тільки ця особливість вартує золота. Крім того, фрукти зазвичай містять дуже мало калорій, але в той же час багаті на вітаміни, мікроелементи, клітковину і вторинні рослинні речовини, які, крім іншого, поглинають вільні радикали (є антиоксидантами) і зміцнюють імунну систему.
Крім того, багато фруктів складаються більш ніж на 80% води. Вони збільшують «об'єм» їжі, що з'їдається, і тим самим сприяють швидкому насиченню. Вони також уповільнюють підвищення рівня цукру на крові.
Крім того, фрукти мають такі позитивні властивості: харчові волокна стимулюють діяльність кишечника і сприяють росту корисних кишкових бактерій. Ці кишкові бактерії, у свою чергу, виробляють речовини, які потрапляють у кров та можуть позитивно впливати на метаболізм у печінці. Споживання харчових волокон може захистити організм від серцево-судинних захворювань, таких як діабет.У чому користь фруктів для організму
Клітковина
Частково фрукти цікаві тим, що вони містять значну кількість розчинних та нерозчинних харчових волокон. Крім поліпшення кишкового транзиту, клітковина відмінно підходить для більш тривалого відчуття ситості та регулювання прийому їжі. Крім того, вони є натуральним засобом регулювання рівня цукру та холестерину у крові. Таким чином, з таким високим вмістом харчових волокон фрукти мають своє місце у дієті для схуднення.
Фруктоза
Однією з головних особливостей фруктів, безсумнівно, є вміст фруктози. Саме вона надає того приємного і солодкого смаку нашим улюбленим фруктам. Отже, фрукти – відмінний варіант як для перекушування, так і для основного прийому їжі. Крім того, фруктоза має значну підсолоджувальну здатність і глікемічним індексом набагато нижче, ніж у цукру, що додатково посилюється наявністю клітковини. Таким чином, фрукти забезпечують стабільну енергію і не викликають стрибків цукру в крові, як це буває з більшістю солодких, неорганічних продуктів.
Антиоксиданти
Всі фрукти містять більшу чи меншу кількість антиоксидантів: поліфеноли, пігменти, вітамін С. Антиоксиданти допомагають боротися з окисленням клітин та передчасним їх старінням в організмі. Крім того, фрукти відмінно підходять для прискорення обміну речовин, імунної системи.
Читайте також
Ідеї ​​подарунків на рік тигра - що подарувати на 2022 рік
22 листопада 2021

Це свято пов'язане з найтеплішими та найщирішими почуттями, кожен з нас у ніч з 31 грудня на 1 січня чекає справжнього чарівництва. Ми загадуємо бажання...

Читати більше
Оригінальний презент на день святого Валентина
12 листопада 2021

Вибрати не банальний подарунок на 14 лютого з кожним роком стає дедалі складніше. Хочеться бути оригінальним...

Читати більше
Коли краще їсти фрукти при схудненні: вранці чи ввечері
30 жовтень 2021

Оскільки фрукти забезпечують швидке насичення організму через вміст у них цукру, їх краще вживати в першій половині дня.

Читати більше
Читати більше