Екзотика або сезонні фрукти: що обрати?
Екзотика або сезонні фрукти: що обрати?

Насправді вибирати нічого не потрібно - адже всі фрукти хороші та корисні. А ось купити кілограм яблук або ананас - залежить від пори року і вашого бажання!

Наприклад, влітку в нашій країні дуже багато своєї смакоти: полуниця, абрикоси, персики, кавуни та безліч інших фруктів. Тому потреба з'їсти маракую на сніданок відчувається не так сильно.

А ось взимку, крім турецьких апельсинів мало, що може порадувати. А вітаміни  організму потрібні як ніколи. Тут і прокидається бажання з'їсти фруктовий салат з манго і випити смузі зі свіжих ягід.

Але екзотичні фрукти, які не ростуть в наших краях, завжди гарні своєю незвичністю і додатковими корисними речовинами, яких не буває в сезонних фруктах. Вони піднімають імунітет і настрій.


Читайте також
Ідеї ​​подарунків на рік тигра - що подарувати на 2022 рік
22 листопада 2021

Це свято пов'язане з найтеплішими та найщирішими почуттями, кожен з нас у ніч з 31 грудня на 1 січня чекає справжнього чарівництва. Ми загадуємо бажання...

Читати більше
Оригінальний презент на день святого Валентина
12 листопада 2021

Вибрати не банальний подарунок на 14 лютого з кожним роком стає дедалі складніше. Хочеться бути оригінальним...

Читати більше
Дієта на фруктах та овочах - розвантажувальне меню на тиждень від CrazyBox
01 листопада 2021

Фрукти - невід'ємна частина здорового та збалансованого харчування. Вживання достатньої кількості фруктів має позитивні ефекти для організму, у тому числі, сприяє зниженню ваги. Дійсно, крім красивого кольору та...

Читати більше
Читати більше